Okna eurocolor

 

KAŻDY, KTO ZAMIERZA WYMIENIĆ OKNA LUB CHCE JE ZAMONTOWAĆ W NOWYM DOMU MOŻE TEGO DOKONAĆ ŚWIADOMIE, PRZYJMUJĄC ZA PUNKT WYJŚCIA ZUPEŁNIE INNE I Z GRUNTU LEPSZE ROZWIĄZANIE, LEPSZE NIŻ TO, KTÓRE BYŁO JESZCZE MOŻLIWE NAWET PRZED KILKOMA LATY. OKNA I DRZWI EUROCOLOR PROPONUJĄ WZORNICTWO NA MIARĘ PRZYSZŁOŚCI, POPRZEZ TECHNOLOGIĘ, KTÓRA PODNOSI WARTOŚĆ DOMU LUB MIESZKANIA. ROZWIĄZANIA OFEROWANE PRZEZ EUROCOLOR TO KONCEPCYJNE SYSTEMY, KTÓRE MOŻNA DOPASOWAĆ DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KAŻDEGO KLIENTA.

DLACZEGO OKNA EUROCOLOR

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

OKNA PCV EUROCOLOR DZIĘKI WYKORZYSTANIU PROFILI I SZYB O BARDZO DOBRYCH PARAMETRACH TERMOIZOLACYJNYCH POZWALAJĄ ZREDUKOWAĆ KOSZTY ENERGII DO 75% W STOSUNKU DO STARYCH OKIEN DREWNIANYCH, ZAPEWNIAJĄC PRZY TYM KOMFORTOWY KLIMAT W POMIESZCZENIU.

ESTETYKA

OKNA EUROOCOLOR ZASKAKUJĄ BOGACTWEM KSZTAŁTÓW I KOLORÓW. WYSTĘPUJĄ NIE TYLKO W KLASYCZNYCH KSZTAŁTACH I KOLORACH BIELI, ALE TAKŻE MOGĄ PRZYJMOWAĆ RÓŻNE FORMY, KSZTAŁTY I ORYGINALNĄ KOLORYSTYKĄ, ZGODNĄ Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI.

JAKOŚĆ POWIERZCHNI ZEWNĘTRZNYCH

UNIKALNA RECEPTURA TWORZYWA PROFILI PCV, Z KTÓRYCH ZBUDOWANE SĄ OKNA EUROCOLOR, ZAPEWNIAJĄ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED ZABRUDZENIAMI I ZAPEWNIAJĄ NIEZMIENNOŚĆ KOLORU.

SZCZELNOŚĆ

SZEROKIE POWIERZCHNIE PRZYLEGANIA USZCZELEK ZAPEWNIAJĄ OKNOM EUROCOLOR BARDZO DOBRĄ SZCZELNOŚĆ, CHRONIĄC PRZED WIATREM, DESZCZEM, KURZEM I UTRATĄ CIEPŁA.

STABILNOŚĆ

DO PRODUKCJI OKIEN EUROCOLOR UŻYWA SIĘ NAJLEPSZYCH I SPRAWDZONYCH PROFILI PCV, DODATKOWO WZMOCNIONYCH SPECJALNYMI KSZTAŁTOWNIKAMI STALOWYMI, O OPTYMALNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH STATYCZNYCH. DZIĘKI TEMU KAŻDY UŻYTKOWNIK BEZTROSKO CZERPIE WYŁĄCZNIE SATYSFAKCJĘ Z POSIADANIA OKIEN EUROCOLOR PRZEZ DŁUGIE LATA.

ŁATWE CZYSZCZENIE

MYCIE OKIEN EUROCOLOR JEST DZIECINNE PROSTE. ANTYSTATYCZNE TWORZYWO ORAZ UKOŚNA PODSTAWA RAMY (BEZ ROWKÓW) UŁATWIA MYCIE PRZY UŻYCIU ZWYKŁEGO ŚRODKA CZYSZCZĄCEGO.

ZABEZPIECZENIE ANTYWŁAMANIOWE

IM ŁATWIEJ DOSTĘPNE JEST OKNO W BUDYNKU (NP. NA PARTERZE) TYM LEPIEJ POWINNO BYĆ ZABEZPIECZONE. OKNA EUROCOLOR ZBUDOWANE SĄ Z PROFILI UMOŻLIWIAJĄCYCH ZASTOSOWANIE RÓŻNEGO RODZAJU ZABEZPIECZEŃ ANTYWŁAMANIOWYCH.

IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA

WIELOKOMOROWA KONSTRUKCJA PROFILI W OKNACH EUROCOLOR ZMNIEJSZA POZIOM HAŁASU W KAŻDYM DOMU LUB MIESZKANIU. DZIĘKI PAKIETOM SZYB O RÓŻNEJ GRUBOŚCI MOŻNA DO WOLI ROZKOSZOWAĆ SIĘ CISZĄ.

 

JEŻELI OD NOWYCH OKIEN I DRZWI OCZEKUJESZ PONADTO KOMFORTU, A PRZY TYM POD UWAGĘ BIERZESZ ROSNĄCE KOSZTY ENERGII, TO MUSISZ KONIECZNIE BLIŻEJ ZAPOZNAĆ SIĘ Z BOGATĄ I KORZYSTNĄ OFERTĄ EUROCOLOR.

OKNA PCV EUROCOLOR TO TRAFNY WYBÓR!
PRZEKONAJ SIĘ, POZNAJĄC NAJWAŻNIEJSZE MOTYWY, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE OKNA MARKI EUROCOLOR.